LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 734)

Metro

Nuk do u besoni syve tuaj kur të shihni këto foto

Mund të duken si rrengje apo si punime me fotoshop, por këto foto janë të vërteta. Në këtë koleksion befasues, Reuters tregon disa nga iluzionet më të mira në mbarë botën.

Read More »

Ja çfarë të bën humbja e një dashurie të madhe?

Ajo dikur ishte një nga pianistet më të vlerësuara në Britani. Por prej 26 vitesh jetonte në një Ford Consul të shkatërruar. Më vonë autoritetet vendosën që t’ia hiqen edhe makinën dhe ajo jetonte në një grumbull rreckash përtokë. Anne ...

Read More »

Kamera e fshehtë e radhës në Prishtinë (Video)

Edhe në Kosovë po realizohen kamera të fshehta për qytetarët. Një grup të kanë realizuar kamerën e fshehtë të radhës në Prishtinës. Shikoni se sa kanë arritur ti frikësojnë ata qytetarët përmes kësaj kamere të fshehur:

Read More »

Meshkujt e dallojnë femrën se sa e bukur është pa e parë,nga zëri i saj

Meshkujt mund të shohin nëse një femër është atraktive vetëm duke dëgjuar zërin e tyre, thuhet në studimin e ri. Hulumtuesit kanë zbuluar se meshkujt mendojnë se femrat atraktive kanë edhe zë të bukur, shkruan Daily Mail. “Meshkujt mendojnë se ...

Read More »

Skandaloze/ Nxënësja i thotë ‘Ik q*u’ profesorit, mes të dyve plas grushti (Video)

Është publikuar një video, ku shihet një studente e cila përdorë fjalë të ndyta, në drejtim të profesorit që po zëvendësonte një koleg. E tëra fillon kur ai e pyet se si quhet, por vajza në të zeza nuk ia ...

Read More »

Kriza në martesë! Më mirë tradhti se….

Përpara se të shkoni të shtriheni tek kolltuku i një terapisti, më mirë nisni një aferë. Kjo mund ta shpëtojë martesën tuaj. Kështu thonë të paktën shumica e të pyeturve në një sondazh të AshleyMadison. 11.362 persona morën pjesë në ...

Read More »

Këto lloj femrash janë të çmëndura pas seksit

Portali i njohur “match.com” ka kryer një studim së fundmi lidhur me femrat që bëjnë më shumë seks. Për studim janë përfshirë plot 6 mijë femra. Është një stereotip se femrat bjonde kënaqen më shumë në seks dhe bëjnë më ...

Read More »

Disa fakte shumë interesante për atë “mikun”që nuk i keni ditur kurrë

“Nëse penisët do bënin gjysmën e asaj që bëjnë vaginat, atëherë në Uashington do kishte një memorial katër metra të lartë për penisin”. Kështu shprehej dikur aktorja Jane Fonda. Një studim i fundit zbulon se fjala më e përdorur në ...

Read More »

Orgazma e saj nuk është me orgazmën tuaj,prandaj ju gënjeheni

A keni menduar ndonjëherë se çfarë ndodh në mendjen dhe trupin e femr gjatë orgazmes? Cfarë e bën trupin e saj te kete kenaqesi kaq te medha? Dhe si ndryshon orgazma mes burrit dhe gruas? Të kuptoni se çka ndodh ...

Read More »

Epabesueshme :Ujku i vjetër Robert De Niro poshtëron Zac Efron(Foto)

Ai është 71 vjeç, por kjo nuk do të thotë se është plakur. Aktori i njohur Robert De Niro e poshtëroi kolegun e tij, Zac Efron, pasi e mposhti në një garë se kush bën më shumë pompa. 27- vjeçari ...

Read More »