LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 735)

Metro

Çfarë gjoksi! A do vishet ndonjëherë Emily apo ka humbur…

Që kur doli në videon e Robin Thicke, Emily Ratajkowski është një fenomen. Modelja këtë herë ka postuar një foto topless për ndjekësit e saj.

Read More »

Jennifer Lopez, si gjithmonë rrezëllitëse(FOTO)

Këngëtarja Jennifer Lopez ka qenë e ftuar në emision e aktorit Jimmy Fallon, “Tonight Show” ku ka bërë një paraqitje mbresëlënëse. Lopez dukej mjaft e qeshur dhe në formë dhe me një veshje që përforconte shkëlqimin e saj. Ajo ka ...

Read More »

“21” nga Adele, albumi më i shitur i mijëvjeçarit

“21” deri tani ka shitur 5 milionë kopje vetëm në Angli, duke kaluar albumin e dytë dhe të fundit nga Amy Winehouse, “Back to Black”, transmeton Koha.net. Hiti botëror i Adele ka kaluar 23 javë në maje të top listës ...

Read More »

Njerku e përdhunonte dhe e detyronte të miturën të vishej si e ëma(FOTO)

Një grua e cila abuzohej seksualisht kur ishte fëmijë nga njerku i saj është rrëfyer për herë të parë për të fejuarin e saj dhe një gjë e tillë bëri që dhunuesi të përfundonte në burg. Kim Hill, nga Suffolk, ...

Read More »

Nuk do u besoni syve tuaj kur të shihni këto foto

Mund të duken si rrengje apo si punime me fotoshop, por këto foto janë të vërteta. Në këtë koleksion befasues, Reuters tregon disa nga iluzionet më të mira në mbarë botën.

Read More »

Ja çfarë të bën humbja e një dashurie të madhe?

Ajo dikur ishte një nga pianistet më të vlerësuara në Britani. Por prej 26 vitesh jetonte në një Ford Consul të shkatërruar. Më vonë autoritetet vendosën që t’ia hiqen edhe makinën dhe ajo jetonte në një grumbull rreckash përtokë. Anne ...

Read More »

Kamera e fshehtë e radhës në Prishtinë (Video)

Edhe në Kosovë po realizohen kamera të fshehta për qytetarët. Një grup të kanë realizuar kamerën e fshehtë të radhës në Prishtinës. Shikoni se sa kanë arritur ti frikësojnë ata qytetarët përmes kësaj kamere të fshehur:

Read More »

Meshkujt e dallojnë femrën se sa e bukur është pa e parë,nga zëri i saj

Meshkujt mund të shohin nëse një femër është atraktive vetëm duke dëgjuar zërin e tyre, thuhet në studimin e ri. Hulumtuesit kanë zbuluar se meshkujt mendojnë se femrat atraktive kanë edhe zë të bukur, shkruan Daily Mail. “Meshkujt mendojnë se ...

Read More »

Skandaloze/ Nxënësja i thotë ‘Ik q*u’ profesorit, mes të dyve plas grushti (Video)

Është publikuar një video, ku shihet një studente e cila përdorë fjalë të ndyta, në drejtim të profesorit që po zëvendësonte një koleg. E tëra fillon kur ai e pyet se si quhet, por vajza në të zeza nuk ia ...

Read More »

Kriza në martesë! Më mirë tradhti se….

Përpara se të shkoni të shtriheni tek kolltuku i një terapisti, më mirë nisni një aferë. Kjo mund ta shpëtojë martesën tuaj. Kështu thonë të paktën shumica e të pyeturve në një sondazh të AshleyMadison. 11.362 persona morën pjesë në ...

Read More »