LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 735)

Metro

Maqedonsja seksi, 7 euro për masazh erotik

Një femër seksi e cila në rrjetet sociale prezentohet si Monika nga Prilepi, Maqedoni ofron masazh erotike dhe seksuale. Ajo për shërbimin erotik e saj kërkon, që të paguani vetëm 450 denarë apo reth 7 euro. Ndërsa po të vendosni ...

Read More »

Disa ligje të çuditshme për gratë

Në Evropë, Amerikë dhe Australi, të mendosh në 2014-ën se mund t’i thuash një gruaje se si të vishet apo si të sillet, kjo duket e pamundur. Në Afrikë dhe Azi, meshkujt imponojnë shpesh norma në vendet e tyre për ...

Read More »

Edhe Luanës i del “zogun” në rrugë (Foto)

Luana Vjollca gjatë prezantimit të ‘Summer Fest’ në qytetin e Strugës, ka veshur një fustan të kuq e cila ka jo vetëm një dekolte të hapur por edhe një të çarë të theksuar, ku në një moment gjatë prezantimit i ...

Read More »

Pasqualina Sanna skena të nxehta në plazh (Foto)

Në fillim luan me bikinin e bardhë, duke krijuar një skenë provokuese dhe duke dalë edhe topless. Pastaj futet në dush për tu freskuar sepse show i Pasqualina Sanna është vërtetë i nxehtë. Ish Pupa, tani me një look të ...

Read More »

Çfarë rëndësie ka masazhi erotik?

Efekti i një masazhi është më i mirë se sa hapat për qetësim, të çlodhë dhe të forcon më shumë se sa disa gota me uiski ose konjak, nuk e sulmon mëlçinë dhe nuk të thanë xhepin… Në kohë të ...

Read More »

Manual për kurva

  Që ta di çfarë këshillash të jap, duhet të di çfarë kurve je. Ta zemë se je kurvë e nivelit më të lartë, superkurvë, lavire. Ta bësh gjoksin sa të lopës. T’i frysh buzët si idh. Ti bësh dhëmbët ...

Read More »