LAJMI I FUNDIT
Home . Metro (page 736)

Metro

Mediat lokale belge po bëjnë para me historira për Frrokun, falë Prokurorisë Shqipëtare

Kryetari i Partisë Kristian Demokrate, Mark Frroku rezulton të jetë dënuar edhe në Holandë. Sipas medias belge (Actu­ është suplement i disa gazetave të këtij vendi) rezulton se Frroku në dhjetor 2002 është akuzuar për trafik droge dhe më pas ...

Read More »

Ylli i pornos: Jam thjesht një nënë e punësuar në filmat për të rritur (Foto+18)

Ajo është një yll i suksesshëm i pornos e njohur edhe si dashnorja e biznismenit Richard Pratt. Yll i pornos, Christine McQueen, thotë se ajo është vetëm thjesht një nënë e punësuar në filmat për të rritur. “Unë jam thjesht ...

Read More »

Qesharake/ Ja çfarë kërkojnë tifozët nga fizioteraupeutja seksi! (Foto)

Fizioterapeutja e Chelseat është nën presion të tifozëve në Angli. Fizioterapeutja më e famshme në botë, Eva Carneiro, po ndihet në siklet në Angli. Kjo pas fyerjeve që po i bëjnë në drejtim të saj tifozët në stadiumet kundërshtare të Chelseat, ...

Read More »

Tmerr! Zgjohet pa testikuj prezantuesi, pas një aventure seksuale me një bjonde (Foto)

Prezantuesit rus, Dimitry Nikolaev i ka kushtuar shumë shtrenjtë aventura me një bionde të panjohur. 30-vjeçari tha se e kishte njohur vajzën në një bar dhe pas pak minutash kishin vendosur të shkonin bashkë në sauna, ku janë puthur dhe ...

Read More »

Pse, kështu do e zhvasësh gruan ti?

Një meksikan i papunë, inskenoi rrëmbimin e tij, në mënyrë që e shoqja të paguante gjobën prej 450 dollarësh. Eliot Garrido Guido, 36 vjeç, nga Meksiko Siti, i kërkoi ndihmë shokut të tij për të inskenuar një rrëmbim. Autoritetet meksikane ...

Read More »

E braktisnin të dashurat: Operon penisin sepse ai ja kishte fajin (Foto)

17 vjeçari ishte ankuar se penisi i tij ishte shumë i madh dhe e kishte penguar që të bëjë seks Një 17 vjeçar ka zvogëluar penisin nëpërmjet një operacioni, që është rasti i parë në botë i këtij lloji. Tinejxheri ...

Read More »

Marrëzia e historianit arab: “Gratë që ngasin makinën duan të përdhunohen”

Kjo është teza shumë e cuditshme e historianit saudit, Saleh al-Saadoon, i cili në një intervistë për televizionin arab Rotana Khalijiyya ka provuar të justifikojë ndalimin e ngarjes së makinës për gratë në mbretërinë saudite. Në rast aksidenti apo defekti, ...

Read More »

“Tani hiqi brekët e shih mes kofshëve…”

  Kujdes – film me pullë Tani je në dorën time! Kush je ti? MASHKULLI yt. Çfarë është ky këtu? Penisi. Preke me dorë. Uau… Sa i madh po bëhet?! Lëviz si me magji?! Tani hiqi brekët, ule kokën dhe shih mes kofshëve… ...

Read More »

Vëlla e motër bëjnë seks në kishë, imitojnë filmin “The notebook”

Christopher Buckner 20 vjeçe dhe gjysëm vëllai i saj Timothy Savoy 25 vjeç janë arrestuar nga policia e Effingham County, Ga pasi ata kanë pranuar se kanë bërë 3 herë seks në një traktor të parkuar në oborrin e një ...

Read More »

Plas orgjia në Tiranë: Reklama çiftesh për tu këmbyer

Dikur, bëhej kështu: djali e studionte, i’a vinte syrin vajzës, e më pas e ndiqte nga mbrapa këmba- këmbës. Nuk ndahej derisa…vajza pranonte…të bënte një bisedë me të. Fundja, të gjithë thoshin se ai është djalë i mirë, por edhe ...

Read More »