Home . Qytetari Dixhital

Qytetari Dixhital

Aktakuzë e qytetarit: Pse duhet burgosur Berisha?

berisha

Qytetari dixhital SOS Pse duhet burgosur Berisha ? Ndiq kete akt akuze qe nuk ka zog kurve ne bote ta kundershtoje: Sali Berisha për shumë arsye nuk duhet të lihet i lirë, jo vetëm se përbën një rrezik eventual për ...

Read More »

Ju “çlirimtarë” pushtues!

nishani-me-mesazh-p-euml-r-politikan-euml-t-e-kosov-euml-s-reflektojeni-vullnetin-e-qytetar-euml-ve-video_hd

Nga Amarildo Pregapuca Imagjinoni per nje çast. Sikur sot kur te zgjoheshit, Shqiperia te ish juaja.. -Pa koncensione ne pasurite natyrore dhe gjithcka tjeter. -Pa politikane qe mbushnin xhepat e tyre, pa bije dhe bija te pasura politikanesh te korruptuar. ...

Read More »

Gëzuar bastard që na “drejtoni”…Gëzuar! Gëzuar dhe ti i madhërishmi shqiptar që lind dhe vdes nga pasioni!

1483376_533179216802970_2094132803_n

Nga Amarildo Pregapuca Flamur nuk bleva dhe as darke a dreke patriotike…skam planifikuar Ne fakt e vetmja gje qe bera te vecant..eshte ajo qe po provoj te mposht plogeshtine e mendimit qe vjen si pasoje e adrenalines negative te pompuar..dhe ...

Read More »

O Lul nuk ka pemë qershie ( Kirschbaum) që e ndreq kasollen e SHQUP- it…

gunther-krichbaum-1

Nga Agim Cani o Lulo…degjo vellain opozitar… …nuk ka peme qershie ( Kirschbaum) qe e ndreq kasollen e SHQUP- it… …o Lulo…nuk votohet ne Berlin e Bremen per Ty por prape ne Diber e Kolonje… …o Lulo…rri ne SHQUP , ...

Read More »

Fytyrës me të pafytyrë! I duket vetja si Statuja e Lirisë!

basha-berisha

Nga Xhek London /I Riu I gjithi qelb. I gjithi pocaqi. Jashteqitje perfekte. I gjithi shperfytyrim. I gjithi infeksion, aq sa mikrobi brenda tij eshte bere i madh si student ne fakultet! Turp i vetes, i zgjedhesve, i sigles partiake. ...

Read More »

A është drejtori i opozitës “lider”?!

basha-legen

Qytetari dixhital ka një merak : Do të dijë se a është lider Basha?! Ja si i përgjigjet Xhimi! Lider nuk zgjidhesh, por lind! Me kete duhet kuptuar qe nje njeri deri ne momentin e daljes se tij ne krye ...

Read More »

Lul ty biçikletën ta dhuruan, e Koli nuk mund të çohet për ta mësuar

vellai-i-sokol-olldashit

Nga Durim Madhi Sokol Olldashi, një nga drejtuesët më me zë të PD, sot mbushi tre vjet nga ndarja, me familjen, të afërmit, miqtë dhe kolegët. Natyrisht nëse ai do jetonte dhe do kishte arritur të drejtonte PD, gjërat në ...

Read More »

“Komunistja” e salcës : “Babai po më vdes në burg”, por gënjenë

screenshot_1-9

  Trafikanti dixhital nga Fieri, pasi kishte lexuar një letër të dhimbëshme të portalit JOQ na u drejtua  me një letër redaksisë së Tellalli.al, duke treguar se e njihte vajzë dhe të atin. Mirela gënjenë edhe për vete edhe për ...

Read More »

“Kurbani” me teste Komunisti..qe luftoi Komunizmin..!

berishiii

Nga Amarildo Pregapuca Dhe ..?!! Mefshtesi,zhgenjim,indinjim,urrejtje dhe shume pak shpresë..! Ose te pakten kjo, ne shumicen e njerezve..ne ata qe perbejne fjalen popull..! Pse keshtu..?..Si eshte e mundur..?..Kur , kur do ndreqet.?. Dhe drita ne fund te tunelit her fiket ...

Read More »

Përgjigja amerikane për akuzat e Berishës dhe Blushit

15050419_327705654277618_1544502443_n-696x522

Nga Flogert Muça Hipokrizisë së portaleve pranë Berishës e Bashës, por edhe fjalimeve sot në Parlament të përfaqësuesve të opozitës, apo edhe Ben Blushit, përgjigjen më të mire ua dhanë Presidenti Obama dhe Presidenti i zgjedhur Trump, të cilët pas ...

Read More »