LAJMI I FUNDIT
Home . Zathur (page 54)

Zathur

Berisha, na ka futur bishtin e qenit!

Nga Reldar DEDAJ Me sa duket, fuqia e Sali Berishës, trembëka edhe në opozitë. Dhe kjo, mund të konsiderohet një nga surprizat e këtyre ditëve. Ndërsa kolapsi i habitshëm i tij, kishte kohë që ishte ndjerë, gjë të cilën e ...

Read More »

Edi ruaju mikut si vetvetes!

“Në këtë kohën tonë, ku çdo ngjarje vihet përditë përballë ngjarjeve të tjera, ku çdo hap që hedh ndien nevojën të afirmohet më të madhe, ku çdo dështim, çdo sukses i kërkohet të organizojë në gjirin e vet një bashkjetesë ...

Read More »

Hapje!

Nga Reldar DEDAJ Është dimër. Festat e fundvitit po afrojnë. Me shkronja të mëdha dore shkruajmë “U KRY”, njëlloj siç mund të shkruanim udhë të mabarë ZATHUR. Sot, ju lexues i nderuar, do të keni mundësinë që të bëheni pjesë ...

Read More »