Home . Aktualitet . LAJMI I FUNDIT/ Aksident i tmerrshëm, vdes reperi i famshëm shqiptar (Kujdes Pamjet)

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i tmerrshëm, vdes reperi i famshëm shqiptar (Kujdes Pamjet)

Para pak minutash ka ndodhur nje aksident i tmerrshem ne njerin nga qytetet e Greqise, ku mbeti i vdekur reperi i famshem shqiptar, qe njihet ne Greqi si El Apolito GANG. Nga ky aksident mbeten te vdekur se paku 2 persona…

(Kliko reklamen per te pare me teper)

Mjeti i këngëtarit i shkatërruar plotësisht në aksident

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Deti që “mbyti” Bashën dhe lehësit me pagesë!

Close