Home . Aktualitet . Argetim . Lali Eri e tund dhe i këndon drejtoreshës së tij, “Ku ka si ajo”

Lali Eri e tund dhe i këndon drejtoreshës së tij, “Ku ka si ajo”

Disa ditë më parë Julinda Dhame, Drejtoresha e Përgjithshme e Promovimit të Tiranës, ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj ku të pranishëm kanë qenë edhe disa nga kolegët, punonjës të Bashkisë së kryeqytetit.

Në profilin e Instagram-it ajo ka publikuar një video ku shihet duke festuar në mesin e Erion Veliajt dhe Valbona Selimllarit, nën tingujt e këngës së Getoar Selimit. Por vetëm pak minuta më vonë kjo video është fshirë nga profili i saj, mirëpo “Panorama Plus” ka mundur ta ruaj.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
EKSKLUZIVE/ Besjani që peshon me vjedhje kërkon këshilla si “OJQ” prej Titit të partisë! (Foto)

Close