LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Lamtumirë Botëror! Lotët e të kaltërve pas kualifikimit të Suedisë (Foto)

Lamtumirë Botëror! Lotët e të kaltërve pas kualifikimit të Suedisë (Foto)

Në fishkëllimën e tretë të Lahoz, që ka shënuar moskualifikimin e Italisë në Botëror, të kaltërve iu shemb bota sipër.

Shumë i madh zhgënjimi i tyre, në mënyrë të veçantë për Belottin dhe Buffon, që nuk kanë arritur t’i mbajnë lotët.

Tgcom24 sjell disa foto nga momentet e fundit në fushën e botërorit 2018 të Italisë. “Fotot që nuk do duhet t’i kishim parë kurrë”.

Belotti 2

Itali 4

Itali-Suedi 2

Itali-Suedi

Belotti

Buffon

Buffon 2

Itali 5

Buffo-Bonucci

Bonucci 2

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Deti që “mbyti” Bashën dhe lehësit me pagesë!

Close