LAJMI I FUNDIT
Home . Kuriozitete . Lavatriçja dhe frigoriferi hapeshin natën, pa i prekur askush – çifti vendosin kamera për të parë se çfarë po ndodhte! (Video)

Lavatriçja dhe frigoriferi hapeshin natën, pa i prekur askush – çifti vendosin kamera për të parë se çfarë po ndodhte! (Video)

Një çift kanë mbetur të shokuar pasi kanë vërejtur se në kuzhinën e banesës së tyre, ndodhnin gjëra të çuditshme – frigoriferi dhe lavatriçja hapeshin pa i prekur askush.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegraif, Paul, 28 vjeç, jetonte në banesën e tij në Manchester për dy vjet para se ai dhe partneri i tij të fillonin të përjetonin atë që besojnë se janë forca mbinatyrore.

Dhe këto pamje, ata arritën t’i dëshmojnë duke i filmuar dy video – që duket se janë dëshmi për diçka të tillë.

Dhe sipas tyre, ngjarjet e çuditshme zakonisht fillojnë në orën 1.30.

Ata shtojnë se përveç hapjes së çuditshme, kanë dëgjuar edhe zëra të çuditshëm.

Loading...
More in Kuriozitete
Kur miliarderët braktisin shtëpitë 80 milionë euro

Close