LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Lëkundjet e forta të tërmetit të mëngjesit të sotëm, shikoni reagimin e dy moderatorëve të ‘Top Channel’ (Video)

Lëkundjet e forta të tërmetit të mëngjesit të sotëm, shikoni reagimin e dy moderatorëve të ‘Top Channel’ (Video)

Mëngjesin e sotëm, në orën 09:26 u ndjenë sërish lëkundje të forta të cilat shënuan magnitudën 4.4 ballë sipas IGJEUM.

Lëkundjet u ndjenë edhe në studion e emisionin ‘Wake Up’ në Top Channel ku po transmetohej live. Kjo lëkundje e fortë nxiti reagimin e menjëhershëm të dy moderatorëve të emisionit.

Ori: Ndërkohë ne po tundemi Alaudin.

Isli: Të presim pak sepse sapo patëm një tjetër goditje tërmeti edhe Piramida po tundet, ndërkohë që sapo përfundoi.

Dhe ishte goxha i fortë, thanë të dy moderatorët njëzëri.

Loading...
More in Aktualitet, Metro
Video/ Rama përqafime të ngrohta me ish-ministren: “Ku je moj më e mira në botë, ditë-natë nuk të ndihet zëri”!

Close