LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Ilir Metës i del situata nga kontrolli, shihni çfarë po ndodh me presidentin pasi u shpalli ‘luftë’ ndërkombëtarëve: Ose revolucion, ose grusht shteti. Të dyja mundet ti provosh

Ilir Metës i del situata nga kontrolli, shihni çfarë po ndodh me presidentin pasi u shpalli ‘luftë’ ndërkombëtarëve: Ose revolucion, ose grusht shteti. Të dyja mundet ti provosh

Tedi Blushi, zëdhënës i Presidentit, është shantazhuar nga një ambasadë e huaj në Tiranë. Është presidenti Ilir Meta që konfirmon se zëdhënësi është shantazhuar për të tërhequr brenda 30 minutave një postim të bërë në “Facebook”.

Por kjo deklaratë është pasuar nga reagime të ashpra të qytetarëve, të cilët nuk e kanë kursyer Ilir Metën edhe pse në faqen e tij të rrjetit social.

Meta ndryshe nga herët e tjera që kujdesej qe të ruante vetëm komentet pozitive të tipit “suksese president”, këtë radhë komentet negative si duket kanë qenë të shumta.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
“S’merrem me prova rrugësh”! Vasjari dhe Minxhozi i bëjnë “dush” Fatos Lubonjës

Close