LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Lumturohet Meta pas takimit me pikën e tij të dobët: Lidhin besën në “Kullën e Barit” dhe e përcjell malsorçe…lajnë e lyjnë njëri tjetrin

Lumturohet Meta pas takimit me pikën e tij të dobët: Lidhin besën në “Kullën e Barit” dhe e përcjell malsorçe…lajnë e lyjnë njëri tjetrin

Pas përfundimit të mbledhjes që u zhvillua mes ish Presidentit të Shqipërisë t¨de rrëzuar me revolucion popullorë Sali Berisha dhe Presidentit në largim me ligj dhe Kushtetutë Ilir Meta, që zgjati 30 minuta ku si fokus të diskutimeve kishte krizën politike dhe ngërçin e krijuar në Gjykatën Kushtetuese. Pas mbledhjes Meta ka shkëmbyer një batutë pasi përcolli vetë ish presidentin Berisha deri tek dera.

Meta ka thënë se “Sipas traditës së malësorëve, e prita vetë mikun dhe e përcolla deri tek dera”

“Sipas traditës së malesorëve, e prita vetë mikun dhe e përcolla deri tek dera” është kjo batuta që Presidenti në ikje Ilir Meta ka shkëmbyer me gazetarët pasi përcolli vetë ish-presidentin Sali Berisha.

Sigurisht duhet t’i puthi dhe dorën që firmosi dhe urdhëroi që mos t’i prekej asnjë fije floku për skandalet e tij korruptive./Ekskluzive.al

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Avokati Romeo Kara: Fundi i sojit të Metës, perveçse tragjik, është edhe qesharak!

Close