LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Makina luksoze e femra të zhveshura, kështu argëtohen fëmijët e të pasurve shqiptarë (Foto)

Makina luksoze e femra të zhveshura, kështu argëtohen fëmijët e të pasurve shqiptarë (Foto)

Tashmë faqet e Instagramit nën emrin “Rich Kids” janë të shumta, e po ashtu edhe në Shqipëri ka disa të cilat publikojnë herë pas here jetën e fëmijëve të pasur të vendit.

Në këto pamje shihen sesi argëtohen ata, mes makinave luksoze, parave të shumta dhe pushimeve në vende të ndryshme të botës.

Më poshtë mund të shihni vetëm disa prej tyre, të cilët nuk ua kursejnë vetes dëshirat e shtrenjta.

Panorama Plus

 

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close