LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Maks Haxhia lë spitalin, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Maks Haxhia lë spitalin, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Avokati i njohur Maks Haxhia ka lënë spitalin dhe tashmë është në gjendje të mirë shendetësore. Ai u shtrua në spital rreth dy javë më parë, ku dhe iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale.

Ai është avokat i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe Arbër Çekaj, pronari kompanisë ‘’Arbër Garden” të bananeve në kontenierin e të cilës vinte nga Kolumbia u gjetën 613 kg kokainë në dyshemenë metalike.
Pikërisht gjendja e tij shëndetësore bëri që pretenca e Arbër Çekajt të shtyhet për një datë të pacaktuar

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Avokati:Tetë milionë shqiptarë në Ballkan me politikën amerikane, Franca besoi përrallat serbe

Close