LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Maqedonia e Veriut drejt zgjedhjeve të parakohshme, caktohet data

Maqedonia e Veriut drejt zgjedhjeve të parakohshme, caktohet data

Mbledhja e liderëve të partive kryesore, e thirrur nga presidentin i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është finalizuar me një vendim.

Qeveri teknike 100 ditëshe si dhe zgjedhjet e parakohshme më 12 prill të 2020! Ky është vendimi i marrë në mbledhjen e të liderëve të partive politike.

Loading...
More in Aktualitet, Rajoni
Shkarkimi i Metës, SHBA del në krah të Rudina Hajdarit

Close