LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Marina çmend Stambollin (Foto)

Marina çmend Stambollin (Foto)

Një prej femrave më të bukura shqiptare, Marina Vjollca, ka vazhduar që të godasë publikun shqiptar dhe fansat e saj në rrjetin social Facebook, duke publikuar fotografi që ju lënë pa fjalë.

Ju lënë pa fjalë për shkak të bukurisë sensuale që di të transmetojë bjondja, teksa të flasim për linjat e saj trupore, është e panevojshme.

E pikërisht, ky ylli i madh i bukurisë shqiptare po shkëlqen në Stamboll, ku ajo po qëndron së fundmi.

Për më shumë, shikoni fotografitë dhe gjykoni vet… /Telegrafi/

Loading...
More in Lifestyle
Forbes publikon ‘trashëgimtaret më të famshme në botë’

Close