LAJMI I FUNDIT
Home . Metro . “Më ka ardhur turp, ja si e paguaja shkollën e Rozës”, Rita Lati bën rrëfimin e papritur: Tak zarfin dhe…

“Më ka ardhur turp, ja si e paguaja shkollën e Rozës”, Rita Lati bën rrëfimin e papritur: Tak zarfin dhe…

Rita Lati, aktorja që na ka bërë të qeshim me rolet e saj për vite të tëra, ishte e ftuar dje në “E diell”. Gjatë intervistës, Rita pranoi se ka bërë skeçe humori për të cilat është penduar.

“Jo më ka ardhur turp, por hapu dhé”, tha Rita duke qeshur. Aktorja shtoi se e ngushëllonte veten me pagesën, me të cilën paguante shkollën e Rozës.

“E di si e ngushëlloj veten? Tak zarfin dhe paguaja shkollën e Rozës”, u shpreh Rita.

“Nuk shoh asgjë timen, sa budalliqe, nuk i dua”, tregoi aktorja.

Rita tregoi gjithashtu se nuk ka dashur një fëmijë të dytë sepse donte t’i përkushtohej plotësisht Rozës që ajo të ishte me yll në ballë.

Loading...
More in Metro
Çmendet konkurrenti, thyen mikrofonin dhe kamerat në Top Channel, refuzon eliminimin

Close