LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . MEMET/ Ilir Meta: Gati për të publikuar video-përgjimet me seks, montazhin po e bën Çim Peka dhe Tit Vasili

MEMET/ Ilir Meta: Gati për të publikuar video-përgjimet me seks, montazhin po e bën Çim Peka dhe Tit Vasili

Rrjetet sociale kanë përcjellë një sërë memesh pikante që kanë në fokus deklaratat e presidentit Ilir Meta i cili ka shantaxhuar përmes një video që pretendon se ka.

Më poshtë po përcjellim disa nga punimet më komike.

Loading...
More in Argetim
Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Close