Home . Aktualitet . Mesazh në FB nga përkrahësit e Saimir Tahirit: Mafja politike do të çmontohet totalisht!

Mesazh në FB nga përkrahësit e Saimir Tahirit: Mafja politike do të çmontohet totalisht!

Gjykata e krimeve të rënda rrëzon 3 akuzat e rënda dhe megjithatë e ka dënuar për shpërdorim detyre me 3.5 vite burg që konvertohet në sherbim prove pra Saimir Tahiri nuk do të bëje asnjë ditë burg! Të gjitha shpifjet për trafik droge që akuzonin kazanët mediatik ranë.

E megjithatë kjo masë do të apelohet dhe mafja politike do të çmontohet totalisht!

Mafia politike arriti ta njollose përkohësisht por pastërtinë e Saimirit do ta çojmë deri në fund!

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
“Procesi i shekullit”, Saimir Tahiri ironizon Prokurorinë dhe Gjykatën: U katandis kokoshi një thellë!

Close