LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Mesazhi i veçantë i Veliaj për datëlindjen e Ajolës, i dedikon “shefes” së tij një këngë shumë të njohur për ne

Mesazhi i veçantë i Veliaj për datëlindjen e Ajolës, i dedikon “shefes” së tij një këngë shumë të njohur për ne

Erion Veliaj ka publikuar një foto të tij me Ajola Xoxën, bashkëshorten e tij e cila sot feston ditën e lindjes. Mesazhi i urimit të kryebashkiakut të Tiranës është interesant pasi ai zbulon edhe raportin me Ajolën në shtëpi, duke e quajtur “shefe”.

Te ka Lali shpirt, te ka Lali xhan! Gezuar ditelindjen Shefe!”, shkruan ai bashkangjitur fotos.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close