LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Meta i çoroditur nga shkarkimi humb toruan: “Numëron” live paratë, këto janë pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi (Video)

Meta i çoroditur nga shkarkimi humb toruan: “Numëron” live paratë, këto janë pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi (Video)

Kamerat kanë kapur një moment të veçantë sot nga dalja e Presidentit të Republikës Ilir Meta nga Presidenca.

Gjesti i cili po çmend rrjetin është momenti kur kreu i shtetit, i cili mesa duket ka qenë në siklet, teksa fliste para gazetarëve dhe në një moment është kapur duke lëvizur gishtin e madh të dorës, gjest ky, i cili simbolizon paratë.

“>

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Ilir Metës i del situata nga kontrolli, shihni çfarë po ndodh me presidentin pasi u shpalli ‘luftë’ ndërkombëtarëve: Ose revolucion, ose grusht shteti. Të dyja mundet ti provosh

Close