LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Meta injoron arenën VIP, e ndjek ndeshjen kundër Francës nga shtëpia me Sashën, për të plotësuar mungesën e Monit

Meta injoron arenën VIP, e ndjek ndeshjen kundër Francës nga shtëpia me Sashën, për të plotësuar mungesën e Monit

Ilir Meta, ndryshe nga çdo kush që do donte ta ndiqte kombëtaren nga shkallët e stadiumit, preferuar ta shohë shtëpia super sfidën Shqipëri-Francë, e cila po luhet në stadiumin e ri, “Air Albania Stadium”.

Ndërkohë që disa portale shkruan se Meta ndodhet në stadium tek arena VIP, Meta i përgjigjet me ironi, ndërsa poston një foto me macen e tij, Sasha, teksa ndjek ndeshjen nga televizori.

“Me Sashën duke shpresuar!”, shkruan Meta në facebook.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Dixhitalizimi i Lulit dhe “nëpunësi i Pallatit të Ëndrrave”!

Close