LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Meta “me taksat tuaja” shijoj fitoren e Celtikut…

Meta “me taksat tuaja” shijoj fitoren e Celtikut…

Mengjesin e sotem presidenti Ilir Meta pati nje takim shume emocionues,me komunitetin arberesh ne Plataci te Kalabrise(Itali).

Dhe ne darke Ilir Meta  ka publikuar nje video nga stadiumi i Romes, ku si tifoz i flakte i Celtikut, shkruan “Triumf fantastik i @CelticFC💚 në Romë!

Tre pikë të siguruara në sek. e fundit vulosin kualifikimin për në fazën tjetër. FLM për emocionet e jashtëzakonshme që na dhuruat sot djema!

Përqafime të zjarrta për tifozët e mrekullueshëm që shkëlqyen gjatë gjithë ndeshjes! #LAZCEL #UEL”.

Tani lind pyetja , Ilit Meta ka vajtur me taksat tona per takime me arbereshet, apo per te pare ekipit te tij te zemres?

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Ra në dashuri me rekrutuesin e saj! Si u transformua mamaja e Alvinit nga shtëpiake, në luftëtare të ISIS-it?!

Close