LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Miku familjar i Ilir Metës, tallet me Monika “Çizmen” me këtë video!

Miku familjar i Ilir Metës, tallet me Monika “Çizmen” me këtë video!

Ai është mik familjar i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, të cilët i ftoi edhe në dasmën e tij.

Por, Bes Kallaku nuk ka ngurruar të ironizojë gjestin e Monika Kryemadhit, e cila hoqi çizmet në Kuvend, për të goditur kryeministrin Rama.

Kallaku ka bërë një video bashkë me aktorin tjetër Erion Isai.

Ai thërret “Edi Rama” dhe nga sipër e godasin me një palë çizme.(TemA)

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Asgjë e re nga fronti i shpifjes!

Close