LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Miley Cyrus poza lesbike në koncertin e Britney Spears

Miley Cyrus poza lesbike në koncertin e Britney Spears

Mund të ketë qenë nata e Britney Spears, por Miley Cyrus bëri çmos që sytë e të pranishmëve të drejtoheshin mbi të. Gjatë koncertit të Britney Spears në Las Vegas, ku ajo ishte e pranishme, pohoi sërish se di si të bëj lajm për faqet e para të revistave.

21 vjeçarja u shfaq qysh në fillim të koncertit duke kërcyer me balerinat në pozicione lesbike, deri sa përfundoi me puthjen në buzë me njërën prej tyre. Ndërsa Britney performonte në skenë, Miley bëri që publiku të ndahet më dysh, ku një pjesë dëgjonte dhe shihte Spears dhe pjesa tjetër veprimet e pahijshme të saj.

Loading...
More in Lifestyle
Kate Upton modelja më seksi për vitin 2013

Close