LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Miley Cyrus zbulon gjoksin (Foto)

Miley Cyrus zbulon gjoksin (Foto)

Këngëtarja e njohur amerikane, Miley Curys “zhveshjen” e saj e ka ngritur në një nivel të ri pasi që tashmë ka dalë tërësisht me gjoks jashtë.

Ajo në fotografin e parë të remiksit të këngës “Adore You”, ka pozuar vetëm në një palë mbathje të bardha të tejdukshme dhe me gjoksin jashtë e hipur mbi një kalë.

Loading...
More in Lifestyle
Provon të marrë Iphon-in mbetet edhe vet brenda (Foto)

Close