LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Modelja fundos babain e motrave Hadid: “Më ka përdhunuar”

Modelja fundos babain e motrave Hadid: “Më ka përdhunuar”

Disa ditë më parë modelja Kate Upton përmes një postimi në Instargram akuzoi themeluesin e Guess, Paul Marciano, për abuzim seksual.

Menjëherë pas saj, ishte modelja tjetër, Miranda Vee e cila gjithashtu i përforcoi akuzat ndaj duke e akuzuar Marciano se e kishte përdhunuar në apartamentin e saj, ndërsa ka shtuar se më pas ai e kishte kaluar tek miliarderi Mohamed Hadid, babai i supermodeleve të njohura Gigi dhe Bella Hadid, i cili gjithashtu e kishte përdhunuar.

Sipas modeles, ajo donte të fliste lidhur me këtë histori që vitin e shkuar por kur Hadid dhe Marciano e kishin zbuluan e kishin detyruan që të nënshkruante një marrëveshje për të mos folur dhe e kishin kërcënuar se do ta vrisnin.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close