LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Modelja shqiptare tregon “zogun” dhe trupin seksi… këto foto do t’u lënë pa gjumë!

Modelja shqiptare tregon “zogun” dhe trupin seksi… këto foto do t’u lënë pa gjumë!

Modelja shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Tika Camaj ka treguar më shumë se duhet në një fotografi që ka postuar në rrjetet sociale

Pavarësisht se hakerët i hakuan asaj llogarinë duke gjetur foto erotike dhe nudo të modeles, Tika nuk duket fare e shqetësuar për këtë.

Bukuroshja shqiptare, që është edhe modelja më e kërkuar shqiptare në Botë, shihet në një fotografi ku vetëm sa nuk ekspozon pjeshkën për fansat e saj.

Tika, në këtë fotografi tregon edhe format e saj seksi derisa mbi ka të veshur vetëm një pelerinë që thekson edhe gjoksin e saj.

Momentalisht Tika është duke kaluar pushimet e saj në brigjet e bukura të Spanjës.

 

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Krimi nuk është “komunist”!

Close