LAJMI I FUNDIT
Home . Metro . Moderatori Edi Manushi bën gafën e madhe në mes të emisionit të TCH me tenorin Kastriot Tusha

Moderatori Edi Manushi bën gafën e madhe në mes të emisionit të TCH me tenorin Kastriot Tusha

Mbrëmjen e djeshme emisioni i njohur “Proçesin Sportiv” është hapur nga tenori i njohur Kastriot Tusha. Menjëherë pas mbylljes së performancës së tij, moderatori Edi Manushi ka bërë një gafë, që po bën xhiron në rrjet.

Ai e ka prezantuar Kastriot Tushën, si Kastriot Çaushi, i cili është aktor. Kjo nuk është hera e parë që Manushi ka bërë një gafë në emision por sidoqoftë janë gjëra që ndodhin. Për fatin e tij të mirë, gabimi i tij është kapur dhe nga Ilda Bejleri, e cila bëri që situata të kalohej shpejt dhe me humor.

Përsa i përket Kastriotit, ai është shprehur shumë i indenjuar në studio pasi Ardit Gjebrea nuk i kishte bërë ftesë për inagurimin e stadiumit ‘Air Albania.”

Loading...
More in Metro
Këtë fakt nuk e dinim! 6 vite pas vdekjes së Sokol Olldashit, dalin pamjet emocionuese (Video-ja e rrallë)

Close