LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Momenti kur Jennifer Lopez “i lutet’ Ronaldos të takojë kushërirën e saj (Video)

Momenti kur Jennifer Lopez “i lutet’ Ronaldos të takojë kushërirën e saj (Video)

Kur vjen puna për të planifikuar një ditëlindje, Jennifer Lopez është personi i duhur pasi ajo di të bëjë surpriza të këndshme.

Një rast i tillë është edhe me kushërirën e këngëtares Lopez, Tiana Rios, e cila është befasuar. Ajo ka ftuar futbollistin e Real Madridit, Crisitano Ronaldon që ta takojë Riosin, e cila është një fanse e çmendur e futbollistit portugez.

Natyrisht, futbollisti nuk ka mundur ta refuzojë këngëtaren dhe ka pranuar ta takojë Riosin, e cila mbeti pa fjalë dhe e emocionuar kur pa idhullin e saj.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Hetimi i CEZ, miku i Shkëlzenit mori 7 mln € para zgjedhjeve ’09

Close