LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . “More plehrë”! Bleona Qereti shpërthen në sharje pas pyetjes që i bën Marina Vjollca

“More plehrë”! Bleona Qereti shpërthen në sharje pas pyetjes që i bën Marina Vjollca

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qereti është e ftuara speciale e puntatës së sotme në “Klanifornia” dhe para nisjes së spektaklit, Marina publikoi një video me momentet më pikante.

Video nis me pyetjen e Marinës e cila i thotë Bleonës: “Cili i famshëm të ka ngacmuar në Instagram?” dhe më pas vazhdon me Bleonën e cila shpërthen duke thënë: “More plehrë”.

Mbetet për t’u mësuar në vazhdim se çfarë ka ndodhur gjatë spektaklit që e ka nxehur Bleonën.

Loading...
More in Lifestyle
Emocionuese! Reperi afrikano-shqiptar bën këngë në gjuhën shqipe me rastin e festave të Pavarësisë: Qëndroni tolerantë, keni lënë vendlindjen për një vend të huaj!

Close