Home . Aktualitet . Sport . Ndeshja në Shkodër/ Përleshen dhunshëm tifozeria e Kosovës dhe atyre të Ukrainës (Video)

Ndeshja në Shkodër/ Përleshen dhunshëm tifozeria e Kosovës dhe atyre të Ukrainës (Video)

Pavarësisht numrit jo të madh të shikuesve në stadiumin “Loro Boriçi”, edhe ata pak tifozë të pranishëm në këtë takim janë përleshur verbalisht mes vete, raporton zeri.info.  Kjo ka ndodhur pas fyerjeve ndërmjet dy tifozerive. Policia ka ndërhyrë dhe ka larguar me forcë tifozët e Ukrainës.

Kliko në kuadrat për të parë videon

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
EKSKLUZIVE/ Besjani që peshon me vjedhje kërkon këshilla si “OJQ” prej Titit të partisë! (Foto)

Close