LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Në kërkim të një jetë plot mëkate Lori Hoxha, me këmbët përpjetë! (Foto)

Në kërkim të një jetë plot mëkate Lori Hoxha, me këmbët përpjetë! (Foto)

Për të shkruhet gjatë gjithë kohës sepse trashëgimtaria e Top Channel, Lori Hoxha është një nga personazhet që tregon më tepër dhe gjithashtu gjithnjë në vëmendjen mediatike.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në Instagram në një nga udhëtimet e saj të shumta, ku nuk dihet nëse është larguar sërish apo është foto e vjetër. Këtë herë ajo ka treguar këmbët e saj dhe gjithashtu palmat e një vendi ekzotik.

Megjithatë ajo çfarë ka habitur më shumë ka qenë dixhitura e fotos ku Lori shkruan në gjuhën angleze. “Gjithçka për të cilën kam nevojë është një jetë me mëkate,”-përfundon Hoxha në postimin e saj.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Europa le të mbushet me Romana, por Shqipëria duhet të pastrohet nga këto putana!

Close