LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Sport . Në Tiranë për ndeshjen me Francën, Igli Tare: Stadiumi i ri më i bukuri në Ballkan, për Qemal Stafën kam nostalgji pasi lidhet karriera ime me të

Në Tiranë për ndeshjen me Francën, Igli Tare: Stadiumi i ri më i bukuri në Ballkan, për Qemal Stafën kam nostalgji pasi lidhet karriera ime me të

Igli Tare është një nga të ftuarit specialë për duelin e mbrëmjes së sotme ndaj Francës. Ish-sulmuesi e ka cilësuar si stadiumin më të bukur në Ballkan.

“Është bukur kur mblidhemi herë pas here të gjithë së bashku dhe kujtojmë kohët e vjetra.

Në fakt unë jam gjithmonë i gatshëm kur ka të tilla moment që na bëjnë bashkë.

Kam nostalgji për Qemal Stafën duke qenë se një pjesë e mirë e karrierës sime lidhet me atë stadium. Mendoj se është stadium më i mirë në Ballkan me aq sa kam parë.

Mungesa në Globe Soccer Awards? Duhet punë, vullnet dhe sakrificë për të arritur deri aty. Jam i lumtur që arrij të përfaqësoj dhe Shqipërinë në të tilla nivele e për ketë ndihem shumë krenar”, u shpreh Tare.

Loading...
More in Sport
Gafat që i shpëtuan edhe Dukës

Close