LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Nejmar shkëlqen te PSG, e dashura tërbon karnavalet (Foto)

Nejmar shkëlqen te PSG, e dashura tërbon karnavalet (Foto)

Ata janë në qendër të vëmendjes së revistave dhe mediave rozë. Paparacët kanë më shumë punë me Nejmar e të dashurën e tij se me këdo tjetër. E, ndërsa Neymar Junior vijon të shkëlqejë në fushën e lojës me PSG-në, edhe e dashura e tij, Bruna Marquezine, vijon të tërheqë vëmendjen.

Bukuroshja ka spikatur në karnavalet e Rios, që janë në vëmendjen e gjithë botës këto ditë, teksa fotot e saj kanë zënë kopertiant e mediave rozë. Neymar dhe Bruna janë prej kohësh në një lidhje, ndonëse patën një pauzë të vogël, në momentin e transferimit të sulmuesit në Paris. Bruna ka shijuar maksimalisht karnavalet, djuke ekspozuar më shumë se cduhet trupin e saj. /Pamfleti.com

     

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close