LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Nis gjykimi: Saimir Tahiri mbërrin tek K.rimet e Rënda! Ç’pritet të ndodhë sot me ish-ministrin?!

Nis gjykimi: Saimir Tahiri mbërrin tek K.rimet e Rënda! Ç’pritet të ndodhë sot me ish-ministrin?!

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mbërrin në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Tahiri shoqërohet nga avokati Maks Haxhia. Prokuroria për Krimet e Rënda pritet të lexojë pretencën për ish-ministrin, si dhe të kërkojë masën e dënimit për të nëse ka prova që mbrojnë akuzën, në të kundër duhet të pezullohet gjykimi për munges faktesh dhe provash nga organi i akuzës dhe duhet të shpallet vendimi nga gjykat për pafajsin e tij.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Meta publikon foton me Ramën dhe Ruçin, zbulon detajet e takimit të djeshëm në Kuvend

Close