LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Një ditë e tmerrshme e prostitutave në rrugë, ja si rropaten ato! (Foto)

Një ditë e tmerrshme e prostitutave në rrugë, ja si rropaten ato! (Foto)

Shumë femra “dëtyrohen” të zgjedhin rrugën për të siguruar jetesën pasi të gjitha shpresat për të gjetur punë apo mbështetje, janë shuar.

Kështu ato vendosin të shesin trupin e tyre në këmbim të parave.

Ky është profesioni më i vjetër në botë që vazhdon edhe sot e kësaj dite.

Këto femra duhet të vishen ose më saktë duhet thënë “zhvishen”, në mënyrën më joshëse të mundshme për të fituar sa më shumë klientelë.

Disa prej tyre ekspozojnë gjoksin, disa të tjera vithet, por ka edhe nga ato që i ekspozojnë të gjitha.

Vetëm nga mënyra e veshjes mund t’i identifikosh e të kuptosh fare thjeshtë se çfarë pune bëjnë.

Kjo është jeta e tyre e përditshme, shihni galerinë e mëposhtme për ta kuptuar.Loading...
More in Aktualitet, Sociale
Luani i LSI “tund” Kushtetutën dhe kërcënon dhe hedh posht interpretimin e ndërkombëtarëve!

Close