LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Një Rolls-Royce 588 mijë dollarë për 50 Cent (Foto)

Një Rolls-Royce 588 mijë dollarë për 50 Cent (Foto)

Shpalli falimentin në vitin 2015, ndërsa më pas një çështje gjyqësore gati dy vjeçare, por ai i dha fund problemeve me ligjin në muajin shkurt pasi pagoi 22 milionë dollarë.

Tashmë reperi 50 Cent, i njohur për këngët “Candy Shop” dhe “That Ain’t Gangsta”, ka treguar se financat e tij janë në rrugë të mbarë.

41-vjeçari ka ekspozuar në rrugët e Nju Jorkut këtë të martë makinën e tij të re, një Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, me një vlerë 588 mijë dollarë.

 

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Përse e kthyet Hushin në “prush”, kur zjarre kemi boll?!

Close