LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Olti Curri tallet keq me pronarin e lokalit që dhunoi turistët spanjollë (Video për t’u mos u humbur)

Olti Curri tallet keq me pronarin e lokalit që dhunoi turistët spanjollë (Video për t’u mos u humbur)

Sjellja e Mihal Kokëdhimës, ndaj turistëve spanjollë, është bërë sot kryefjalë e mediave e rrjeteve sociale.

Kjo, pas publikimit të një videoje ku Kokëdhima hidhej mbi makinën e mbushur me turistë spanjollë, shoqëruar edhe nga dy shqiptarë. Pronari i restorantit mbahej mbi kafanon e makinës teksa thyente xhamin e përparmë.

Pas incidentit ai mbahet i ndaluar nga policia ndërsa blogeri Olti Curri nuk e ka humbur këtë rast duke bërë një tjetër video por këtë herë me nota ironie dhe humori.

Loading...
More in Argetim
Jari shpjegon pse Meta po thellohet në historinë e Esat Pashës

Close