LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Rajoni . “Pakt i fuqishëm”! Përgjimi i plotë që “fundos” zyrtarët maqedonas (Video)

“Pakt i fuqishëm”! Përgjimi i plotë që “fundos” zyrtarët maqedonas (Video)

Media italiane “La Verita” vijon të tronditë politikën e Maqedonisë së Veriut, teksa ka publikuar video të reja të çështjes “Zhvatja”, që tregon një rast madhor korrupsioni të zyrtarëve të lartë. Mediet kanë publikuar bisedën e plotë të përgjuar mes Bojan Jovanovski (Boki 13), Jordan Kamçev dhe Katica Janeva, ish-kryeprokurorja që u dorëhoq pas skandalit.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të mbrojmë teatrin e minjve që “sfiduan” Kadri Roshin!

Close