LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Bota . Paris, shtrëngimi pafund i duarve mes Macron dhe Trump i çudit të gjithë (Video)

Paris, shtrëngimi pafund i duarve mes Macron dhe Trump i çudit të gjithë (Video)

Vizita e presidentit Amerikan dhe bashkëshortes Melania në Francë është mbyllur me një përshëndetje të ngrohtë të Macron dhe të zonjës së parë të Francës Briggide.

Donald i mban dorën shtrënguar për një kohë të gjatë presidentit Francës, një gjë e çuditshme duhet thënë, e komentuar shumë nga mediat dhe rrjeti.
 

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close