LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Pas betejës me jetën në spital, mësohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit

Pas betejës me jetën në spital, mësohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit

Ishte në gjendje të rëndë shëndetësore, vjen lajmi i mirë për Muharrem Ahmetin.

Këngëtari i njohur i muzikës tallava Muharrem Ahmeti, ishte në gjendje të rënduar shëndetësore para disa javësh.

Megjithatë, këngëtarja Alida Duka ka thyer heshtjen duke i treguar të gjithëve se Muharremi është kthyer në punë.

Me anë të disa postimeve në Instastory, ajo tregoi se këtë të premte do performojë së bashku me Muharremin në një klub nate në Manchester.

Loading...
More in Lifestyle
Pushtoi mediat me divorcin e zhurmshëm nga bashkëshortja: Këngëtari i njohur shqiptar i rikthehet skenës dhe shoqërohet nga njeriu i tij më i shtrnjtë (Video)

Close