Home . Lifestyle . Pas ndarjes nga e dashura në prag të martesës, shpërthen Stresi: ‘Nuk di ç’m**in do’? (Foto)

Pas ndarjes nga e dashura në prag të martesës, shpërthen Stresi: ‘Nuk di ç’m**in do’? (Foto)

Vetëm pak ditë më parë, nëpërmjet disa postimeve në rrjetet sociale, Stresi bëri të ditur se lidhja e tij me të dashurën Kejsi kishte marrë fund.

Ky lajm vjen pak kohë pasi në studion e “Top Show Magazine”, reperi u shpreh se ata të dy së shpejti do të martoheshin.

Stresi

Mirëpo, duket se gjërat nuk kanë shkuar shtu siç Stresi kishte planifikuar dhe së fundmi ka bërë dhe një postim në Instagram, ku duket se fajëson pikërisht ish të dashurën e tij për ndarjen.

Stresi me ish te dashurën

“E di ç’a kam kuptuar në jetë: Që njerëzve nuk u mjafton asnjëherë ndjenja që u fal… Nuk di ç’mutin duan, por di që nuk duan ne si persona, duan ne si personalitet…”-ka shkruar reperi në postimin e tij.

Postimi i Stresit

Stresi

Stresi
Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Deti që “mbyti” Bashën dhe lehësit me pagesë!

Close