LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Pasi trembi të madh e të vogël, Çlirimi shpërthen në të qeshura

Pasi trembi të madh e të vogël, Çlirimi shpërthen në të qeshura

Çlirim Peka është kthyer në personazhin e ditës, pasi mbrëmjen e djeshme t.errorizoi shqiptarët me një lajm të publikuar në portalin e drejtuar nga ai dhe që financohet nga Shkëlzen Berisha.

Por, në vend që të kërkonte falje, sot e ka nisur ditën me një meme, dhe qesh me të madhe. Në rrjet ndërkohë, nuk u ka mbetur gjë tjetër veçse të tallen me të.

Loading...
Mos e Humbisni
Dora e shtrirë e Ramës për ish-opozitën e keqkuptuar… nga klani “Opozita e Rrugës”

Close