LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Pesë të lënduar, një i v.dekur në autostradën Tiranë – Elbasan

Pesë të lënduar, një i v.dekur në autostradën Tiranë – Elbasan

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Elbasan, në afërsi TEG-ut.

Raportohet se nga aksidenti janë përplasur tre makina, ndërkohë që mësohet se një person ka ndërruar jetë.

Burime bëjnë me dije se 5 persona knë mbetur të plagosur, nga të cilët 3 janë në gjendje të rëndë dhe dy prej tyre jashtë rrezikut për jetën.

Raportohet se tre auto-ambulanca po shkojnë drejt vendit të ngjarjes.

Ndërkohë ende nuk janë dhënë informacione zyrtare nga policia.

Loading...
More in Aktualitet, Kronik, Kryesore
Thaçi, mund të thirret në Hagë

Close