LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Plagosja e ushtarëve italianë në Irak! Ilir Meta në “merak”: Jam shumë i shqetësuar nga ky atentat i pabesë!

Plagosja e ushtarëve italianë në Irak! Ilir Meta në “merak”: Jam shumë i shqetësuar nga ky atentat i pabesë!

Ilir Meta thotë se është shumë i shqetësuar pasi ka marrë vesh që ushtarë italianë kanë ngelur të plagosur në Irak.

“Me dhimbje të thellë dhe shumë shqetësim mora lajmin e plagosjes në një atentat të pabesë në Irak, të disa ushtarëve italianë.

Lutjet dhe mendimet e mia shkojnë për ta, me urimin për shërim sa më të shpejtë, si dhe për familjarët e tyre, në këto momente shumë të vështira”, nënvizon Ilir Meta.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Edi Rama poston pamjet e stadiumit “Air Albania”

Close