LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Plas gallata në rrjet me videon e Ilir Metës me qenin “Bubi”: Tani WC e dymbëdhjet në Lalëz ngjitur me Sashën

Plas gallata në rrjet me videon e Ilir Metës me qenin “Bubi”: Tani WC e dymbëdhjet në Lalëz ngjitur me Sashën

2 ditë më parë Presidenti Ilir Meta postoi një video në faqen e tij të facebook ku shfaqej teksa mbante një qen në krah. Kjo video shkaktoi shumë reagimi. Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon video e Metës e modifikuar më një këngë në sfond, “Albani ka një qen e ka emrin Bubi”, Meta tani duhet të ngresj banjon e dymbëshjet për Bubin ngjitur me Sashën

Video e Ilir Metës me qenin, "plas" gallata në rrjet

Video e Ilir Metës me qenin, "plas" gallata në rrjet

Publiée par Gazeta TemA sur Vendredi 12 juillet 2019

Loading...
Mos e Humbisni
Meta i “bllokut të kuq”, vjehrri brigadier dhe shenjtorja Monika

Close