LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Plas lufta e videove “shantazh”: A do shkarkohet Doktori? (Video)

Plas lufta e videove “shantazh”: A do shkarkohet Doktori? (Video)

Skandalet me gazetarët e Top Channel nuk fillojnë e as mbarojnë me videot skandaloze të Sokol Ballës. Por ndersa raportohet se drejtuesit e rrjetit mediatik kane vendosur te mbajne qendrim lidhur me rastin e gazetarit Balla duke e perjashtuar nga drejtimi i emisionit “Top Story” nuk dihet ende reagimi i po të njëjtit bord drejtues kur shikon këto pamje të Doktorit të Fiksit.

Gazetari Gent Pjetri në rrugët e Tiranës i bërë dhogë, eshte video me e fundit qe po qarkullon ne rrjetet sociale dhe ende nuk dihet qendrimi zyrtar i TOP Channel per etiken publike te personaliteteve te spikatura qe shoqerojne mbremjet e mijera shikuesve.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Deputeti Doshi thirret në Prokurori për t’u marrë sërish në pyetje
Close