LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Rajoni . Policët rrahin barbarisht drejtorin e Postës dhe Telekomit (Video)

Policët rrahin barbarisht drejtorin e Postës dhe Telekomit (Video)

Drejtori i Postës dhe Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa është sulmuar javën e kaluar nga dy policë në lagjen e njohur si “Te Qafa”, në Prishtinë.

Express raporton sulmuesit e Agron Mustafës janë dy policë, Nazim Sahiti dhe Avni Berisha, të cilët nga pamjet e publikuara nga vetë Mustafa shihen teksa sulmojnë drejtorin e VALA-s.

Pamjet janë të tmerrshme dhe alarmuese.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Asgjë e re nga fronti i shpifjes!

Close