LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Politikanët shqiptarë gjatë vitit 2017: Nuk i kishit parë kurrë në këto pozicione! (Video)

Politikanët shqiptarë gjatë vitit 2017: Nuk i kishit parë kurrë në këto pozicione! (Video)

Midis politikanëve ka dhe nga ta që pëlqejnë të këndojnë recitojnë apo të kërcejnë.

ABC News ka përzgjedhur më të mirët që kanë performuar gjatë vitit 2017

Kryeministra, deputetë, kryebashkiakë, e politikanë të spikatur, që kanë treguar se jashtë politikës kanë edhe shpirt artisti.

Në videon më poshtë, mund të zgjidhni edhe të preferuarin tuaj.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Asgjë e re nga fronti i shpifjes!

Close